Kronika lesnej múdrosti

kronika lesnej múdrosti

Túto časť som nazval kronika lesnej múdrosti. Chcem do nej pridávať rôzne tábornícke zručnosti. Tipy na prežitie v „divočine“ a tiež nápady, ako vyrobiť rôzne užitočné veci. Trochu sa obávam, že veľa sekcií sa bude vzájomne prelínať. Niektoré články pridám do viacerých sekcií. Iné zas zaradím do zdanlivo nesúvisiacej témy. Ospravedlňujem sa, že ty v tom možno máš trochu chaos, ale túto stránku robím primárne pre seba. Odkladám si sem to, čo ma niekde oslovilo, sám som vymyslel, prežil, alebo zdokonalil.

Ak máš predsa len pocit, že to, či ono je v nesprávnej kategórii a myslíš si, že by to malo byť inde. Alebo máš nápad, čo by som sem mohol pridať, tak neváhaj a píš. Budem rád, ak moja kronika lesnej múdrosti pomôže aj tebe. No pamätaj, že priestor v nej je môj a ak ma tvoj nápad neosloví, potom ho sem určite nepridám.

Zároveň mám potrebu upozorniť, že nie všade som autorom textu. Ak je autor niekto iný a viem zdroj, odkiaľ som čerpal inšpiráciu, potom ho v texte určite spomínam. Autorom som väčšinou tam, kde to vyslovene spomeniem. No a potom sú tu napríklad videá, kde ukazujem, ako sa viaže uzol, či ako sa vyrába nejaká vec.

Ako píšem vyššie, mnohé veci si sem len odkladám. Nemám ich reálne vyskúšané, ale i keby som mal, tak vyhlasujem, že celý obsah mojej stránky je určený len pre moju osobnú potrebu a ak chceš nejaký z uverejnených nápadov vyskúšať, tak negarantujem, že tvoj výsledok bude identický s mojim. Ani negarantujem, že ti to bude fungovať. A už vôbec nie, že to bude pre teba 100% bezpečné.