Moja dielňa

Dielňa-ilustračná foto

Už ako dieťa som sa rád hrával s legom, či merkúrom. Samozrejme v škôlke som sa hrával s inými „konštruktérskymi“ hračkami. Z nich som postavil lietadlo, žeriav, či nákladné auto. No dobre. Priznávam sa, že viac som vždy rozoberal, ako tvoril, lebo ma zaujímalo, ako to asi vyzerá vo vnútri a ako to tam vlastne funguje. Vždy mi vypadla nejaké pružinka, či mi ostala nejaká skrutka a prakticky to už nedal dokopy nikto.
Sekcia „moja dielňa“ je zameraná na všetko, čo som kedy vyrobil, skonštruoval, postavil. Ale môžem sem pridať aj veci, ktoré ešte len plánujem. Do tejto sekcie pridám možno aj rôzne elektronické hračky. V rámci elektroniky priznávam svoje slabiny. Nie som určite žiaden expert a som vyslovene samouk. Ale učarovala mi malá krabička s názvom Arduino. Jej možno do budúcnosti vytvorím vlastnú sekciu.

Moja dielňa je samozrejme hlavne pre mňa. Ale ak máš pocit, že ti tu niečo chýba a myslíš si, že by som to mohol dokázať vyriešiť, neboj sa a kontaktuj ma. Ak máš pre mňa ponuku, že by si chcel so mnou tiež niečo vytvoriť, alebo máš potrebu vlastniť niečo, čo urobím, tak sa tiež neboj ozvať.

Ak máš pocit, že mi niečo v mojej dielni chýba a ty by si mi s tým chcel pomôcť, tak som už písal list Ježiškovi. Naozaj sa neurazím.

Len pre informáciu. Ilustračnú fotka som stiahol z free galérie www.pexels.com a môžem ju použiť v súlade s licenciou.